Вівторок, 12.12.2017, 18:49
Вітаю Вас Гость | RSS
Наші Друзі
Погода у Новоселиці
Як вам в Динівецькому НВК?

«  Грудень 2017  »

ДПА

22 травня 2015 року о 9.00 починається

1 істип з навчальних дісциплин для учнів 11 класа

Затверджено графік

шкільних іспитів у 2015 році

Міністерством освіти і науки підписано наказ про проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році, яким визначено терміни проведення ДПА у 4-х, 9-х та 11-х класах, а також орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань.
      Згідно з наказом, у школах І ступеня державна підсумкова атестація буде проведена у період з 12 до 21 травня з трьох навчальних предметів: української мови, читання та математики.
       Учні дев’ятих класів з 1 по 8 червня складуть три шкільних іспити: українську мову, математику та предмет за вибором навчального закладу.
       Одинадцятикласники проходитимуть державну підсумкову атестацію у два етапи: 24 квітня у пунктах тестування відбудеться ДПА з української мови у формі ЗНО. Другий етап підсумкової атестації відбудеться у період з 22 по 28 травня, в цей час випускники шкіл складуть іспити ще з двох навчальних предметів - математики або історії України та предмета за вибором учнів.
У 2015 році державна підсумкова атестація школярів буде проведена відповідно до нового Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти.
        Атестація буде проведена у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладатимуться учителями відповідного фаху та затверджуватимуться керівником навчального закладу. Виключенням стане атестація одинадцятикласників з української мови, яка відбудеться у формі ЗНО, а завдання, відповідно, укладатимуться Українським центром оцінювання якості освіти.
       Усі завдання ДПА мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.
       Результати ЗНО з української мови учнів 11-х класів будуть надіслані навчальним закладам Українським центром оцінювання якості освіти, після чого вони будуть зараховані, як результати підсумкової атестації.
       У Міністерстві освіти і науки зазначають, що учні 11-го класу матимуть право вибору складання іспиту з історії або математики. Частина учнів класу може обрати історію, а інша - математику. Щодо предметів за вибором в 11-му класі, то кожен учень зможе обрати будь-який предмет, винесений на атестацію.
       Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата.
Випускникам шкіл, які отримали міжнародний сертифікат або диплом мовного іспиту у цьому навчальному році, результати відповідних іспитів будуть зараховані як підсумкова атестація. У такому випадку у додаток до атестата про повну середню освіту буде виставлена атестаційна оцінка 12 балів.

Більш Детальну інформацію про ДПА 2015 - http://osvita.ua/school/certification/