Середа, 21.11.2018, 14:01
Вітаю Вас Гость | RSS
Наші Друзі
Погода
Погода у Новоселиці
Наше опитування
Як вам в Динівецькому НВК?
Всього відповідей: 94
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук

Головна

Головна » Статті » Статті

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

 Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і офіційно рекомендувала стратегію DOTS як нову стратегію боротьби з хворобою.

Основними принципами DOTS є:
Політична підтримка;
Діагностика методом мікроскопії;
Надійна поставка ліків;
Контроль за лікуванням;
Регулярна оцінка результатів.
DOTS – це стратегія проти епідемії туберкульозу, вона дозволяє виявляти і лікувати хворих, небезпечних для оточуючих.
Можна вилікувати 92-95% хворих туберкульозом.
Впровадження DOTS – це спасіння багатьох людей від смерті, хвороби і страждання, зумовленого ТБ. Принципі стратегії DOTS універсальні для всіх країн. Зараз вона успішно запроваджується у більш ніж 180 країнах світу.
В Україні, згідно з Указом Презедента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно теж у 24 березня.
 
Більш детальну інформацію про туберкульоз дивіться http://uk.wikipedia.org/
 
Категорія: Статті | Додав: Vip (24.03.2015)
Переглядів: 151 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
8 Влад Шпирка  
мне очень жаль этих людей

7 Reabco Carina  
Це страшна хвороба.

6 Бабин Дойна  
Метою Всесвітнього дня є поінформовати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

5 Вадім Шпірка  
Туберкульоз-страшна хвороба. Найчастіше уражає легені, також може впливати на інші частини тіла.Передається через повітря,коли люди з активним туберкульозом кашляють, чхають, або іншим чином віділяють слину у повітря.Для запобігання цієї хвороби нам варто вчасно робити щеплення.І все буде ДОБРЕ))

4 Paskar Tanya  
Туберкулёз (от лат. tuberculum «бугорок») — широко распространённое в мире инфекционное заболевание человека и животных, вызываемое различными видами микобактерий из группы Mycobacterium tuberculosis complex (M. tuberculosis и другими близкородственными видами).[1] Туберкулёз обычно поражает лёгкие, реже затрагивая другие органы и системы. Mycobacterium tuberculosis передаётся воздушно-капельным путём при разговоре, кашле и чихании больного.[2] Чаще всего после инфицирования микобактериями заболевание протекает в бессимптомной, скрытой форме (тубинфицированность), но примерно один из десяти случаев скрытой инфекции, в конце концов, переходит в активную форму.[3]

3 Чубрей Дана  
Туберкульоз-страшна хвороба. Найчастіше уражає легені, також може впливати на інші частини тіла.Передається через повітря,коли люди з активним туберкульозом кашляють, чхають, або іншим чином віділяють слину у повітря.Для запобігання цієї хвороби нам варто вчасно робити щеплення.І все буде ДОБРЕ))y

2 вадим чубрей  
ЦЕ ДУЖЕ ПЕЧАЛЬНО

1 серж борденюк  
Болишои пиздец

Ім`я *:
Email *:
Код *: